Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

NEVÁHEJTE S PŘIPOJENÍM SVÝCH PŘÍSPĚVKŮ, ODPOVĚDÍ, ZPRÁV, NAHLÁŠENÍ NEFUNKČNÍCH ODKAZŮ NEBO PŘIPOMÍNEK K WEBU.

 

Vyplňte všechny kolonky, vložte *kontrolní kód (může být i malými písmeny). Po odeslání bude zpráva ihned uložena na stránce.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

9. ročník Prženské smeče - Memoriálu V. Mališw

Petr Javorek,10. 9. 2019 19:37

Máme za sebou již 9. ročník tohoto turnaje. Na nových kurtech měl turnaj velký pozitivní ohlas ze strany všech zúčastněných. A to nejen díky prostředí, počasí a podaným výkonům hráčů a hráček, ale také díky organizaci. Proto bych chtěl poděkovat všem těm členům oddílu Přátelé volejbalu, kteří se letos opravdu aktivně podíleli na přípravě turnaje i průběhu hracího dne. Hlavně však Z. Janečkovi, M. Olbrechtové, K. Foldynové. Také chci poděkovat Z. Trnkovi za rozhodcování, M. Mališovi za pomoc při organizaci, P. Javorkové za obsluhu ve stánku, B. Poláškové za upečení hlavní ceny. Poděkování patří také děvčatům, která upekla a nasmažila dobroty pro hráče. Velké díky patří také sponzorům: R. Guckému, V. Olbrechtovi, firmě Duplomont. Těším se na jubilejní 10. ročník v roce 2020 a všem přeji krásný zbytek prázdnin.

Soustředění prženských volejbalistů

Článek z Mikroregion Frýdlantsko-Beskydy,13. 11. 2017 10:21

Tak jako každoročně i letos prženští volejbalisté uspořádali o víkendu 22.-24.9. volejbalové soustředění. Letos již podruhé se tato akce konala v Mutěnicích na jižní Moravě a zúčastnilo se jí 36 volejbalistů a jejich rodinných příslušníků.
Teoretická část proběhla od pátečního večera do sobotního rána ve vinném sklepě Vinařství Trávník, kde jsme absolvovali odbornou přednášku o víně spojenou s degustací mnoha vzorků vín. Improvizovaná osmičlenná hudební skupina se pak starala o dobrou zábavu až do časných ranních hodin. Po krátkém odpočinku následoval dopolední a odpolední trénink v tělocvičně místní školy, protože počasí nám letos příliš nepřálo. Trénink pokračoval i v neděli dopoledne. Burčáku byl dostatek, a tak všech 36 účastníků zájezdu bylo s akcí maximálně spokojeno. Závěrem chceme poděkovat majiteli vinařství p. Trávníkovi za skvělý servis a Aleši a Lucii Foldynovým za dobrou organizaci celé akce.

Čtvrtý prženský volejbalový ples

Článek z Mikroregion Frýdlantsko-Beskydy,11. 2. 2017 10:35

V sobotu 14. ledna uspořádali členové prženského volejbalového oddílu ve školní tělocvičně již tradiční volejbalový ples. Tentokrát jsme jej opět pojali jako ples maškarní, tématicky zaměřený na národnosti a kmeny. A tak se to v tělocvičně hemžilo černochy, neandrtálcí, Araby, Skoty, Římany, Mexičany, Apači, Bavoráky, Japonci a dalšími exotickými národnostmi. O hudbu se nám postarali Honza Rýznar spolu s Michaelem Václavíkem. A protože při tanci člověku vyhládne, nechybělo na stolech bohaté občerstvení. Program byl také pestrý - závody čtyřčlenných družstev v běhu na lyžích, vystoupení černošské taneční skupiny v originálních úborech, vystoupení skupiny Boney M, volba a vyhlášení nejlepšího sportovce roku (Kamil Skulina), vyhodnocení nejlepších masek a o půlnoci samozřejmě losování bohatě dotované tomboly. A když jsme se nad ránem rozcházeli do svých domovů, tak jsme již přemýšleli o tom, co vymyslíme napřesrok. Pokud se chcete podívat na fotografie a vcítit se tak na chvíli do bujaré atmosféry plesu, navštivte fotogalerii na našich webových stránkách www.volejbalprzno.estranky.cz
Miroslav Šálek

Soustředění prženských Přátel volejbalu

Článek z Mikroregion Frýdlantsko-Beskydy,7. 10. 2016 11:38

Prženští Přátelé volejbalu se o víkendu 23.-25.září zúčastnili náročného soustředění v Mutěnicích na jižní Moravě. Teoretická část proběhla od pátečního večera do sobotního rána ve vinném sklepě, kde jsme absolvovali odbornou přednášku o víně, spojenou s degustací mnoha vzorků vín. Improvizovaná šestičlenná hudební skupina se pak starala o dobrou zábavu až do časných ranních hodin. Po krátkém odpočinku následoval dopolední a odpolední trénink v nádherném sportovním areálu místní školy. Všichni jsme se shodli na tom, že podobný areál bychom si přáli mít i u nás na Pržně. Trénink pokračoval i v neděli dopoledne. Celý víkend nám přálo počasí, burčáku bylo dostatek a tak všech 25 účastníků zájezdu bylo s akcí maximálně spokojeno. Závěrem chceme poděkovat majiteli vinařství p. Trávníkovi za skvělý servis a Aleši a Lucii Foldynovým za dobrou organizaci celé akce.
Miroslav Šálek

Tornádu se na Prženské smeči dařilo

Článek z novin - autor Miroslav Šálek,7. 9. 2015 19:56

Volejbalový oddíl SK Pržno uspořádal v sobotu 27. června na volejbalovém hřišti za školou 5. ročník již tradičního volejbalového turnaje Prženská smeč-memoriál Vítězslava Mališe. V 9,30 se na startu sešlo celkem šest smíšených volejbalových družstev (v družstvu musí být alespoň dvě ženy) - domácí Tornádo, Mlátičky Staříč, Šestky FM, Osmička FM, Ijáčci a Borci Pržno. Zahájení turnaje zpestřilo vystoupení malých mažoretek z prženské školy. A pak již začalo urputné volejbalové klání. Počasí nám letos opět přálo. Hrálo se systémem každý s každým na dva sety. Pro všechny zúčastněné hráče i diváky bylo připraveno bohaté občerstvení. Za mohutného povzbuzování diváků sváděla družstva líté boje až do večerních hodin. Nakonec zvítězila Osmička z Frýdku-Místku se ziskem plného počtu 10 bodů, druhé místo obsadili domácí hráči Tornáda Pržno spolu s Mlátičkami ze Staříče se shodným počtem osmi bodů i shodným počtem 234 uhraných míčů. Kromě medailí a diplomů si vítězové odnesli i věcné ceny. Akce pak pokračovala volnou zábavou až do pozdního večera. Všem zúčastněným se tato sportovní akce velice líbila a již dnes se těší na příští ročník. Fotky z akce jsou k vidění na www.volejbalprzno.estranky.cz.

RE:Pozvánka na turnaj Prženská smeč 5.ročník

Zdeněk Lička,3. 7. 2015 20:00

Dobrý den,
v sobotu 27.6.2015 jsem, bohužel, musel upřednostnit jinou víkendovou akci před turnajem volejbalových nadšenců v Pržně.
Nepochybuji, že se turnaj vydařil po všech stránkách. Komentář s výsledky si budu moci asi v krátké době také přečíst na vaší webové stránce.
Zřejmě se vše připravuje, protože zatím jsem tam nic nenašel. Ale to v tuto chvíli není podstatné. Jsem potěšen, že udržujete a „ladíte“ formu
na 6.ročník RBVL. Léto uteče jako voda a pocitem dobré letní přípravy „vletíte“ od října t.r. na své soupeře, že se budou divit !

Přeji všem pěknou dovolenou !
Lička

Druhý prženský volejbalový ples

Článek z novin,22. 2. 2015 16:52

Členové prženského volejbalového oddílu uspořádali v sobotu 17.ledna ve školní tělocvičně již tradiční volejbalový ples. Tentokrát jej pojali jako ples maškarní. O hudbu se postarala diskžokejka z Ostravy. A protože při tanci člověku vyhládne, nechybělo na stolech bohaté občerstvení. Program byl také pestrý - závody čtyřčlenných družstev v běhu na lyžích, vystoupení skupiny havajských tanečnic v originálních úborech, vyhodnocení nejlepších masek a o půlnoci samozřejmě losování tomboly. A když se nad ránem rozcházeli všichni do svých domovů, tak již přemýšleli o tom, co vymyslí napřesrok. Nezbývá než doufat a těšit se, že to již bude v nových prostorách zrekonstruované školky.
Autor: Miroslav Šálek

Turnaj na Osmičce 15.11.2014

Zuzka,21. 11. 2014 20:48

Gratuluji hráčům a hráčkám Tornáda Pržno ke 4. místu na turnaji. V takové konkurenci je to krásný úspěch. Jen tak dál a výš ...

Poděkování

Zdeněk Lička,9. 6. 2014 16:45

Děkuji celému volejbalovému kolektivu SK Pržno za účast na volejbalovém turnaji Mikroregionu Frýdlantsko v sobotu 7.6.2014 v Metylovicích. Obdivuji vaše výkony v tom úmorném vedru, které nám počasí připravilo.
Těším se na další setkání pod vysokou síti !

Rozpočet Pržna - Sportovní klub

Michal,25. 2. 2014 18:21

Vážené spoluhráčky a spoluhráči, zítra, tj. ve středu 26. 2. 2014 se od 18hod. koná v prostorách hasičárny zasedání zastupitelstva, kde se bude schvalovat rozpočet. Jedná se mj. také o to, kolik se bude investovat do SKP a jaké investice se podpoří. Účast všech občanů je vítaná, natož nás, sportovních fandů. Věřím, že si obhajobou sportu nehájíme jen vlastní kratochvíle, ale taky dáváme inspiraci, jak trávit smysluplně volný čas mladší generaci. Sportoviště a sportovní tradice je třeba budovat a udržovat, tož máte-li čas, přijďte takovéto vize ve středu podpořit.

Trénink s trenérem

Michal,20. 2. 2014 15:00

Milí přátelé volejbalu, je to potvrzeno. Dnes od 19,00 do cca 21,00 mezi nás přijde SKUTEČNÝ trenér, takže se máme na co těšit! Ahoj večer, M.

stránky

Petr,19. 2. 2014 11:04

Nazdar "Tornádo",
chtěl bych Vás všechny pozdravit a pozvat na naše nové stránky,
které jsou zatím ve výstavbě.
http://www.vk-osmicka.estranky.cz/
trochu jsem čerpal od Vás , ale doufám ,že to nevadí.
Ještě se chci zeptat,zda hrajete 27.2.,že bych se přišel podívat,ve škole je volno a my nehrajem,tak jsem toho chtěl využít a zajít za vol.kamarády. Díky Petr(Francouz)

Beskydská liga, fanoušci a trénink

Michal,13. 2. 2014 12:05

Chci poděkovat jménem celého "Tornáda" všem našim věrným fanouškům, kteří nás chodí podpořit na volejbalová klání Regionální beskydské volejbalové ligy. Vytváříte nám podpůrnou a přátelsko atmosféru, jste fajn! Rádi bychom se Vám odvděčili taky nějakým vyhraným setem nebo ještě lépe zápasem, ale i když se snažíme sebevíc, nedaří se nám odměnit Vaše fandění lepšími výsledky.
I z tohoto důvodu jsme poprosili profi trenéra, aby za námi přišel na několik našich volejbalových tréninků a pomohl nám odhalit naše chyby, doporučit výhodnější herní postavení, systém, techniku apod. První účast volejbalového trenéra na našich čtvrtečních tréníncích je předběžně plánovaná na čtvrtek 20.2.2014. Máme se teda na co těšít, budeme mít příležitost posunout naše herní schopnosti zase o pár stupínků dále a snad se to za nějaký čas projeví i v naší soutěžní ligové bilanci!
Volejbalu zdar - a našemu klubu zvlášť :-), M.

Dresy

Petr,30. 12. 2013 10:28

Máte pěkné dresy , tak doufám ,že na RBVL vás uvidíme v plné kráse.

Petr Dibon (Francouz)

Re: Dresy

Petr a Zuzka,30. 12. 2013 18:06

Petře, díky. Snad nám přinesou nějaké to vítězství.
Děkujeme Ti i za fotky z RBVL.
Ať se Osmičce ve finále daří!

RBVL

Zdeněk Lička,15. 12. 2013 16:43

S nadšením si opět prohlížím stránku vašeho volejbalového klubu. S potěšením jsem přijal informaci, že jste pokračovateli
bývalého volejbalového oddílu Sokola Pržno, o kterém také z jeho nedávné minulosti něco vím. Mám radost z toho, že jste se
přihlásili do 5.ročníku RBVL a stali jste se členy velké mezinárodní volejbalové rodiny ze tří stran Beskyd. Nepochybuji o tom,
že počáteční neúspěchy v soutěži brzo překonáte a co nevidět začnete prohánět ty před vámi. Každý začátek je těžký. Věřím,
že se všem volejbalovým nadšencům z Pržna naše soutěž zalíbí a TORNÁDO Pržno bude trvalým účastníkem dalších ročníků.

Zdeněk Lička,
zakladatel "Beskydské volejbalové ligy" a "REGION BESKYDY" volejbalové ligy
amatérských družstev

Turnaj

Petr,11. 10. 2013 8:46

Zdravím Tornádo,
poslal jsem Vám pozvánku na turnaj 2.11., tak doufám , že se ukážete.Zatím Hoj

Soustředění v Němčičkách

Petr a Zuzka,1. 10. 2013 22:19

Nebudeme se dlouze rozepisovat. Kdo se této super akce zúčastnil, ví. Kdo se nezúčastnil, může jen litovat. Soustředění mělo jen jednu a to dost podstatnou chybu - bylo na málo dnů! Jinak bylo skvělé prostředí, pěkné počasí, bezvadná parta lidí, skvěle vyvážený tvrdý trénink a zábava. Zůstanou hezké vzpomínky, snad je příští rok doplníme o dojmy z dalšího soustředění. Michale, moc díky za bezvadnou organizaci.

Pochvala a poděkování

Monika,16. 8. 2013 17:43

Dnes jsem si uvědomila, že je to měsíc, co jsem se tu snažila přispět, svou troškou do mlýna. Bohužel jsem zřejmě někde udělala tehdy chybu, a tak to zkouším dnes znovu 
Je to měsíc, kdy se konal volejbalový turnaj v Pržně - "PRŽENSKÁ SMEČ 2013". Horké hlavy se zklidnily, smutek z prohry vyšuměl, radost a hezké vzpomínky z turnajového dne zůstaly.
Proto touto cestou zasílám pozdrav celému týmu "BO(SO)RCI", který byl i mým týmem. Byli jsme dobří, ale jiní, byli ještě lepší . Příště je smeteme z povrchu hřiště!!!
Gratulace náleží domácímu týmu - "TORNÁDO PRŽNO", a to za krásné druhé místo.
Překvapením letošního ročníku bylo bezesporu družstvo "MLÁTIČKY STAŘÍČ", které se umístilo na místě třetím.
Turnajové zlato si domů odvezlo družstvo s názvem "ŠESTKY".
Na čtvrtém místě se umístilo družstvo "OSMIČKY alias RODIČE" a na pátém místě skončil tým "IÁČCI".
Musím konstatovat, že letošní úroveň turnaje byla velmi výborná a pomyslná laťka je hodně vysoko. Získané medaile jsou opravdu poctivě vydřené.
GRATULUJI

Poděkování náleží obci Pržno, která naše volejbalové nadšení plně respektuje a uznává.

Hlubokou poklonu a upřímné poděkování zasílám hlavním organizátorům celé akce. Největší dík si jistě zaslouží manželé Javorkovi, Petr a Zuzka, kteří osobně koordinovali přípravy turnaje. Při samotné realizaci sportovní akce se k nim připojili další spolehliví , Zdeňek, Luboš, Pavlík, Michal, Honza…
Poděkování prostě náleží všem, kdo jste přiložili ruku k dílu. Děkujeme i za napečené dobroty!!!

členka MONIKA

Povedená akce

Fandové,16. 8. 2013 17:35

Prženská smeč 3. ročník - Memoriál Vítězslava Mališe 13. 7. 2013
Vážení pořadatelé volejbalového turnaje,
„Prženská smeč 2013“ byla díky Vám, Vaší precizní přípravě a organizaci opět jednou skvělou sportovní akcí, kterou se může také obec Pržno právem pyšnit.
Také počasí bylo na vaší straně a zájem o aktivní účast byla ze strany družstev obrovská. Je veliká škoda, že nemohlo být všem vyhověno. Při letošní účasti šesti družstev a hernímu systému turnaje nebylo reálné zvládnout více, když je k dispozici jediné hřiště. Což plně chápeme. Kapacita turnaje, s ohledem na možnosti, byla naplněna a atmosféra dne opět nezklamala. Kdo na volejbalový turnaj v sobotu dne 13. 7. zavítal, neprohloupil.
Organizačně byla celá akce perfektně připravená, a co je důležité, také zvládnutá. Musíme pochválit dobrou propagaci akce, která vzbudila zájem u veřejnosti. O diváky a fanoušky tak nebyla nouze. Po celý den turnaje bylo pro návštěvníky zajištěno bohaté občerstvení. Dobrá nálada a pěkné ceny pro vítěze a sportovní výkony volejbalistů dokreslily celý turnajový den.
Děkujeme za příjemně strávený letní den.
S pozdravem Vaši fanoušci!